Ž.Brod : Česká Třebová 3:1(-21,15,18,18) a 3:1(18,20,-21,16)

12 sokolů se sešlo na domácí vyhřáté palubovce k utkání proti – do té doby, neznámému soupeři. Kdysi jsme jako Jablonec do Třebové jezdili a byl to vždy, sakra těžký soupeř. První pozitivní prvek byl, že při vstupu do haly nás nepraštila přes noc klasická brodská kosa, ale příjemných 20°C.  (hoši – Karle díky).

První zápas začal na náhře Lukáš, kterému smečaři vůbec nepomohli, takže jsme s tím museli po tragickém prvním setu pořádně zamíchat. Ruky potvrdil formu a vše se otočilo v náš prospěch. Set ve kterém jsme prohrávali až o 13 bodů, se nám podařilo ještě téměř dotáhnout. Následovaly poměrně jasné sety v náš prospěch a velmi solidní a bojovný výkon.

Ve druhém zápase jsme si potvrdili syndrom „2:0“ a třetí set po kiksech na všech postech prohráli. Vrátili jsme se k „oldies“ sestavě, zklidnili hru a další set celkem v pohodě uhráli. Cenné bodíky zůstaly doma.