Vítězství č. 16 po 138 minutách v zápase 1. ligy juniorek !!!

Juniorky TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

Zápasy 15. a 16. kola základní části pokračovala 1. liga juniorek skupiny C. Červený Kostelec vs TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou. 1. zápas TJ Červený Kostelec – TJ Bižu 0 – 3 (- 18, – 19, – 18) Jednoznačné vítězství našeho týmu za 80 minut. Rozhodl důraz na síti, kvalitní servis a dobrá obrana jak na síti tak v poli. Počet díváků 50, rozhodčí Mědílek.

Zápas č. 16 TJ Červený Kostelec – TJ Bižu Jablonec nad Nisou 2 – 3 (- 26, – 22, 16, 16, – 12) První dva sety jsme zvládli vyhrát v koncovkách setů, ve 3. a 4. setu se nám přestalo dařit na přihrávce a hlavně v útoku. Pátý set jsme postupně vedli 5 – 2, 10 – 7 a 13 – 10 a zvítězili po 138 minutách 15 – 12. Cenné vítězství, které znamená, že postoupíme do nástavby 1. ligy juniorek a naši skupinu 1 JKY C vyhrajeme.

Sestava týmu: Přibíková, Lipovská, Tomisová, Havlíková,Prokůpková, Pechová, libero Kubáčková, střídala Ulvrová