Trojice kadetů na turnaji ve Vídni

Skupinová fotografie všech hráčů

V sobotu se v ranních hodninách vydala z Liberce trojice kluků na turnaj do Vídně, kam odcestovali s týmem Slavia Liberec, do kterého byli uvolněni na hostování.
První zápasy se hrály již v sobotu od 14:00, takže to bylo rozcvičit se a rovnou hrát. Ve skupině jsme se utkali se špičkovými rakouskými týmy, bohužel na nás padla smůla v nalosování skupiny.
První zápas se nám úplně nevyvedl, prohráli jsme výrazně s Grazem. V druhém zápase to byl boj, proti Hotvolley Wien to bylo o kousek, jen to štěstí v koncovce druhého setu chybělo, kdy jsme prohráli 26:28.
V neděli jsme první zápas pískali, tudíž jsme museli být v hale již před devátou. První nedělní zápas a konečně výhra, nad Sokol Wien V vítěztví 2:0. Toto vítězství rozhodlo o našem třetím místě ve skupině, tudíž se hrálo o páté místo. Po tomto zápase jsme měli asi 4 hodiny volno, takže jsme vyrazili se podívat do centra, bohužel pršelo, tudíž jsme navštívili jen Belveder.

Belveder ve Vídni

Zde jsme taktéž vyhráli 2:0, a tedy nakonec jsme získali páté místo.
Bohužel finále sio zahráli dva týmy z naší skupiny, takže konkurence byla velká. Následoval okolo čtrvté hodiny odjezd zpět. Cesta bez potíží, okolo desáte večer jsme byli nazpět.

Pavel hrál v sobotu smečaře, Karel (Vojta B.) většinou střídal za Pavla, který byl ovlivněn drobným zraněním palce. Extázník (Vojta P.) hrál prakticky jen v neděli na pozici libera.
Tato účast byla pro nás všechny zkuešností a velmi dobrou výzvou, hodnotíme to jednoznačně kladně.

Také bychom rádi poděkovali za možnost hostovat ve Slavii.

V. Přichystal

Na přijmu

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*