Juniorky zahájily 1. kolo KP v Novém Boru

V neděli jsme odehráli 1. kolo KP kadetek a juniorek v Novém Boru. Bižuterie postavila dva týmy a v celkovém počtu 14ti týmů bude bojovat o co nejlepší umístění v kategorii kadetek a lvíčat.  Bižuterie I. se utkala ve složení Eliška, Kačka, Anet, Zuza, Bára B. a Adina proti Slavii a Turnovu „B“. Bohužel začátek turnaje nebyl úspěšný, a i když děvčata bojovala, urvat alespoň jeden set se nepodařilo. Přes to hra byla velmi vyrovnaná a zajímavá pěknými výměnami. Bižuterie II. ve složení Viky, Elen, Šárka, Anička, Nikča a Terka si zahrála ve třech zápasech proti Turnovu „C“, Novému Boru a České Lípě. Turnov jsme prvním setem vyvedli z rovnováhy naší výhrou, ale v druhém setu nám vše vrátili  jasnou převahou na podání, které nás stálo naším špatným příjmem zásadní body, které už nešlo dohnat. V tibreaku holky bojovaly o každý bod, ale štěstí stálo na straně Turnova a my se museli smířit s prohrou 14:16. Nový Bor první set také nedostal zadarmo, ale druhým setem jasně ukázal, kdo má ve hře navrch. České Lípě jsme pro změnu v prvním setu neumožnili se moc rozehrát my, ale ve druhém setu si holky chtěly pravděpodobně zahrát delší dobu, takže 15 bodů jsme jim dopřáli. Jelikož to byl kvalifikační turnaj, který dle umístění rozhodil všechna družstva do dalších kvalifikačních skupin, nebyl prozatím nikdo bodově ohodnocen. Snad se bude příště dařit víc.