Sobotní jablonecké „derby“

Bižu "A" : Bižu "B" - 3:0 a 3:1

V sobotu 26.11. se proti sobě utkala družstva žen jablonecké Bižuterie – Bižu A vs. Bižu B. Cílem hráček jabloneckého „Áčka“ bylo získat maximum bodů z obou zápasů, a to se i podařilo.

V prvním zápase hráčky nastoupily do zápasu s klidnou hlavou, kde byla větší dominance na útoku a servisu. K celkovému výsledku 3:0 pomohl i skvělý příjem a obrana v poli. Hráčky se nenechaly ovlivnit soupeřovou hrou a dominovaly celému zápasu. Sety: 25:17, 25:21, 25:15. Sestava: Zajíčková, Pospíšilová, Přibíková, Klímová L., Kudrová, Beldová, Růžičková (libero)

Do druhého zápasu nastoupila obměněná základní sestava. První dva sety probíhaly ve stejném duchu, jako sety prvního zápasu. Avšak v průběhu třetího setu hráčky trochu polevily a hlavně svými chybami na útoku a servisu soupeři darovaly jeden set. Hráčky se nenechaly vykolejit a čtvrtý set opět potvrdily svoji dominanci, kdy set končí za stavu 25:12. Sety: 25:18, 25:17, 22:25, 25:12. Sestava: Zajíčková, Malánová, Čermáková, Klímová H., Kudrová, Beldová, Stummerová (libero)

Velké díky patří především všem hráčkám za skvělý týmový výkon a i věrným fanouškům.

PS: Nové dresy úspěšně pokřtěny!