„Přiďte pobejt“ za 3 body shodně,..

Pavel a Vašek na bloku
Pavel a Vašek na bloku

Tuto sobotu těžký soupeř, těžká, mrňavá hala a spousta volejbalových kamarádů z veteránských soutěží, kteří si nedali na hřišti nikdy nic zadarmo,.. Naopak. Přijelo nás do Vysokého nad Jizerou třináct kusů s početnou skupinou mladých kluků na soupisce,..

Začátek neuvěřitelný. Kompletní lavička starých. Mladí vedou suverénně za půl hodiny 2:0 (dvě housky), možná lehká chybka na zbytečném střídání v začátku třetího setu, najednou interní nervozita u mladší části tlupy, pod lehce motivovanějšími taktickými povely našeho mentálního kouče Honzy. A neujel nám nakonec i tie-break ? Ujel. Takže také neuvěřitelný :-D. Domácí si hodně pomohli, když dali do hry Gora, a ten starej darebák, nám „trochu“ rozložil přihrávku. 

Druhý zápas jsme museli také dohánět, tentokráte se to povedlo. Tie-break byl tentokráte jasný,.. 😀 . Pro mladý, zejména ráno, trochu drsnější, ale o to cennější zkušenost. Mladé ráno čekal trénink na Slávii a za 14 dní máme poslední letošní vejlet na Smržovku.

  • Bezchybný „Vyhlajs“ na kůle,..

P.s. Ty první dva sety dopoledne, byly od mladých fakt pecka 😀 . Malá omluva Vojtovi, kterého jsem trochu vlákal do chyby, a pak už to nešlo nahodit zpět.

Related Images:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*