Na Fügnerce celkem 8 bodů pro Bižuterii

Ženy "A" velmi dobře,..

Ženy Bižuterie "A"

Mistrovská utkání žen i mužů Bižuterie v sokolovně

Ženy „A“ Bižuterie Jablonec si opět nezahrály na domácí palubovce z důvodu gymnastických závodů. Hostily ve svém dvojutkání tým Nového Boru ve staré dobré sokolovně. Domácí favoritky zvládly svoje utkání dopoledne lehce, odpoledne značně vyztužené hráčky Nového Boru potrápily domácí ve druhém setu, kdy si domácí vybraly slabší chvilky na přihrávce a i útoku. Nicméně koncovku vyhrály 27:25 a třetí set byl opět v domácí režii. Soupeř, pokud bude jezdit s bývalými zkušenými hráčkami druhé ligy , určitě nebude patřit mezi jednoduché soupeře pro nikoho. Bižuterní holky „A“ hrají bez druhé blokařky (Zvládá to zejména Hanka, Míša i Kristýna). Na liberu úplně výborně nová posila, Maruška Suchánková, která hostuje z Brodu. Kíťa po trhání osmiček jenom jako podpora – Díky.

„Muži“ v uvozovkách, protože jak jsme dříve měli suverénně nejvyšší průměr v kraji, letos je tomu úplně naopak a je to spíše stále dorostenecko-juniorský tým. Na Smržovce se opravoval kotel, tak to kluci přehodili do sokolky, což bylo jenon dobře. Ráno jsme nezvládli pink a příjem. Nutno říci, že Čéřa byl s námi na mistráku poprvé (jeden trénink) a po zranění. Jediný, kdo snesl přísnější měřítko byl Adam na liberu, který pokud se k přihrávce dostal, tak to bylo za jedna. Nicméně tým Smržovky agresivní, opravdu rychlou hrou nás rozebral a prdli jsme 3:1. Odpoledne to kompletní mladá sestava s Vojtou na B2 (!) , zvládla v tie-breaku. Smržovka ovšem bez nahrávače. Ze starých pouze přítomni Míra, Pižla, Zajda. Na fotce chybí Artur, který dorazil až na druhý zápas,..

Oba rozhodčí Karel i Jindra, tak nějak v klidu 🙂 .

Vojta s Pavlem v neděli ráno jeli pro změnu hrát na jih Čech za Slávii, takže bych řekl, že volejbalu měli plné kecky.

Příští týden konečně doma,..  LOKO Liberec.