Kadetky vstoupily kvalifikací do ČP uspokojivě

Naše děvčata U20 vstoupila do Českého poháru uspokojivě. Předem se očekávalo, že postoupením do vyšší věkové kategorie nebude pro nás lehkou záležitostí a to se potvrdilo. Přes to se děvčata rvala a v sobotu uhrála ze čtyř zápasů dvě výhry, a to nad předem favorizovaným Lanškrounem, tak i nad Jičínem. Nad Českou Třebovou to po prvním setu 24:26 vypadalo nadějně na tiebreak, ale druhý set jsme nezvládli a Chodov nás jednoznačně převálcoval. Druhý den jsme si zvládli odnést pouze jeden bod z prohry v tiebreaku proti Červenému Kostelci a Hradec nám už neumožnil ani jít do vedení. Po kvalifikaci jsme se zařadili do 2. ligy ze tří, což je určitě lepší pozice než 3. liga. Cíl je v tuto chvíli hlavně se udržet v této lize a nesestoupit níž, což se ukáže začátkem prosince v Plzni.