Muži s kadety přivezli 5 bodů z Turnova

Muži TJ Bižuterie

Dopoledne starší kusy na place s rozcvičkou příliš nepospíchali a tak jsme vlastními chybami a trochu bohorovným přístupem, soupeři věnovali první set. Od druhého setu začal relativně slušně fungovat příjem a důležité balóny jsme dokázali položit. Havlis s tím párkrát praštil opravdu zle a nasbírali jsme i poměrně dost bodových bloků. Kolik, to nikdo neví,.. 😀 Naposledy jsme proti Turnovu hráli v době, kdy v jeho sestavě hráli repre borci „Kendy“ a „Plátno“, ..(historie ZDE).

V odpoledním zápasu jsme pustili na hřiště komplet mladý a ejhle, prohráváme 2:0 a asi bychom to nechali plavat po Jizeře, kdyby nás nehecnulo pár poznámek „domácích“ kluků. Tak se vrátil na turnovská prkna Kubina i Pižla a zápas jsme otočili. I když v brejku jsme prohospodařili pěkně tučný náskok a koncovka byla lehce dramatická.

Výborný týmový výkon, speciálně pochvala pro Vojtu „Extázníka“, který na mistrák přijel přes půl republiky, samozřejmě jak jinak, než vlakem (Více než inspirace, pro některé „kusy“ z naší soupisky,..) a dokázal překonat viditelnou únavu. Totéž platí pro Pavla, který byl ovšem unaven ze zcela jiného důvodu 😀 .