Muži „A“ se podělili s Lípou o body,..

TJ Bižuterie : Česká Lípa 0:3 a 3:1

K hlavnímu titulku, je potřeba dodat slovo – bohužel. Česká Lípa přijela do Jablonce letos poprvé v plné sestavě (doplněná o Báju a Machyho,..) a hned se rozhodla, že nám zkazí celé sobotní dopoledne. Na sobotu pověřený kouč Petr Šácha se dostal do pozice, ve které neuděláš vůbec nic. Naprosto odevzdaný výkon v hlavách domácích neprobudilo k životu a výraznějšímu odporu vůbec nic. Takže přežít tu hodinu a půl na balkoně bylo opravdu těžké. Ale volejbal je někdy životní houpačka, takže odpoledne se i přes špatný výkon, domácí doslova prokousali k vítězství ve třetím setu 40:38, a následně si již čtvrtý set a velmi důležité vítězství za 3 body nenechali utéct. Ale ke spokojenosti je hodně daleko, protože rozhodující odskok se nám nepovedl.

V sobotu hrajeme poslední letošní utkání ve „velmi těžké“ Plzni a pokusíme se sebrat nějaký ten bod, který životně potřebujeme.

1. VK PRASYL Mladá Boleslav 17 11 1 2 3 41:22 1446:1347 37
2. VK Slovan Chabařovice 17 9 4 0 4 40:27 1536:1446 35
3. TJ Netolice 1892 17 10 1 1 5 39:26 1526:1427 33
4. USK Slavia Plzeň 16 8 2 1 5 36:25 1390:1335 29
5. Volejbal Modřany 17 7 3 1 6 36:30 1485:1467 28
6. VK Jirkov – Ervěnice 16 7 3 0 6 34:28 1416:1361 27
7. VK Karlovarsko B 17 7 0 3 7 32:33 1427:1470 24
8. TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 17 4 2 3 8 27:39 1411:1483 19