Kozinovic potomci a rozhodčí nám povolili pouze bod,…

cert007Domažlice : Jablonec 3:2 (-22,-23,22,20,10) a 3:0(22,15,15,)

Nejdelší výlet, nejtěžší soupeř, čtyři plejeři základu mimo,.. Těžko si představit horší kombinaci pro získání potřebných bodů do tabulky. V sestavě, která odjela do Domažlic, jsem předvedli dopoledne výborný a bojovný výkon,.. Na to abych mohl napsat „excelentní“, chybí jediné – zisk alepsoň dvou bodů, .. V prvních dvou setech jsme domácí přehráli v Kdyňské hale možná trochu se štěstím ale především díky touze vyhrát i ve slepené sestavě,.. Všichni bojovali jako o život a splnili do putníku předsevzetí, poprat se. Bohužel volejbal je mrcha prodejná a domácí rozhodčí neomylně ve třetím setu zaúřadoval, .. Na tak vyrovnaný špíl to stačí jenom jednou za správného stavu,.. V tie-breaku za stavu 10:10 opět fouknutí přebíhání a jablonečtí borci to již nedokázali změnit. Nicméně pravdou zůstane, že jsme v rozhodujících chvílích přihrávali alibisticky i lehký servis, přestože jsme potřebovali hrát co nejvíce středem. Z kůlu to bylo v sobotu těžké,…

Odpoledne se na některých klíčových hráčích projevila únava a byli jsme schopni domácím vzdorovat pouze v prvním setu, poté již nebylo co řešit a domácí nás ve dvou zbývajících setech přejeli lehce.

Poděkování všem plejerům, kteří se zúčastnili. Čert byl přes noc v práci – hodina spánku, následná cesta do Domažlic a výborný výkon,.. Myslím, že další komentář není potřeba. Tato prohra nás vůbec nemusí mrzet, prohráli jsme po těžkém boji s partou, kterou to baví, je o parník mladší a dělá pro to maximum. Pokud stejně přistoupíme k utkání s Českou Lípou doma tuto sobotu, nemusíme mít obavy a můžeme čekat parádní volejbal.

Konečně se nám chytil Jiřina a dopoledne byl nejlepší na hřišti,.. složil na co sáhnul,… Velmi dobře tradičně Honza, kterému odpoledne trochu došlo. Džin zahrál velmi dobře a škoda, že se mu trochu odporoučel příjem. Kule vnesl do hry vždy oživení a možná měl ve třetím setu do hry o kousek dříve,.. To jsou jenom ale samá kdyby a na ta se nehraje. V sobotu musíme uhrát maximum, pokud se nechceme zabývat existenčními starostmi,.. To už dlouho nepamatujeme, ale soutěž je velmi vyrovnaná a dá se to očekávat až do samotného konce.

1. Jiskra Domažlice 16 9 5 1 1 45:22 1528:1335 38
2. VK Prasyl Mladá Boleslav 16 9 1 1 5 36:23 1330:1232 30
3. TJ Lokomotiva Česká Lípa 16 9 0 3 4 35:28 1451:1396 30
4. TJ Netolice 1892 16 4 6 3 3 37:30 1420:1377 27
5. USK Slavia Plzeň 16 8 1 1 6 33:27 1377:1337 27
6. VK Slovan Chabařovice 16 4 4 2 6 31:36 1420:1502 22
7. TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 16 4 3 3 6 28:34 1324:1366 21
8. VK Jirkov – Ervěnice 16 5 1 2 8 25:34 1240:1314 19