Výsledková nedělní „kopírka“ soboty,..

Juniorky TJ Bižuterie

TJ Bižuterie : Nové Veselí 0:3 a 3:2

V prvním zápase jsme se v prvním setu nedokázali prosadit proti výborně hrajícímu soupeři, který dominoval ve všech činnostech. Ve druhém setu se rozhodovalo v koncovce a po našich nevynucených chybách v útoku zvítězil soupeř v tomto setu 25 – 23 a ve třetím setu navázal na výkon z prvního setu.

Sestava: Zajíčková, Rupertová Amálka, Pechová, Rupertová Anna, Košatová, Adamcová, libero Bocheňská – bez střídání.
Ve druhém zápase se hrál z naši strany bojovnější volejbal, zvládli jsme lépe technicky i takticky servis. Přesto zbytečná porážka v prvním setu znašeho vedení 24 – 22 na 24 – 26. Ve druhém setu odešel soupeř na přihrávce a v útoku. Přesto znovu ve třetím setu jsme na výkon z druhého setu nenavázali! Ve čtvrtém setu se nám podařilo vrátit do zápasu a vynutit si pátý zkrácený set. V něm jsme šli do vedení 8 – 5 a zápas dotáhli do vítězství 15 – 9. I ve druhém pětisetovém zápase této sezóny proti zkušenému týmu Nového Veselí jsme zvítězili!

Sestava: Zajíčková, Rupertová Amálka, Pechová, Rupertová Anna, Košatová, Adamcová, libero Bocheňská, střídala Kozáková

Do nástavby, která začne 17. ledna 2015 postoupíme spolu s týmy Hradce Králové a Nového Veselí. V příštích dvou kolech základní části hrajeme 6.prosince v sobotu v Turnově a 14. prosince v neděli doma s Pardubicemi. Výsledky s těmito týmy se nám do tabulky nástavby nezapočítavají. V nástavbě spolu s 3 týmy skupiny C sehrajme 6x 2 zápasy. Čekají nás 2 těžké výjezdy do Jižních Čech – Třebín a Hlincovka a jeden výjezd na vysočinu – Jihlava nebo Bedřichov.

1. TJ Slavia Hradec Králové 16 14 2 0 0 48:8 1368:1027 46
2. TJ Sokol Nové Veselí 16 11 1 3 1 43:15 1337:1117 38
3. TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 16 7 3 1 5 33:27 1298:1200 28
4. SPORT KLUB Náchod 16 4 0 2 10 19:36 1104:1159 14
5. TJ Turnov 16 3 1 1 11 17:39 1117:1301 12
6. TJ Sokol Pardubice I. 16 1 1 1 11 -2 10:45 880:1300 4