Juniorky vítězně v prvním zápase

Amálka Rupertová

Zápasy 5. a 6. kola ligy juniorek nám přinesly nejtěžší podzimní výjezd cca  200 km směr Nové Veselí.

1. zápas
Nové Veselí – TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2 – 3 (22, – 23, 17, – 18, -6).  Vyrovnaný zápas, kde jsme nevyužili vedení 20 – 13 v prvním setu. Od poloviny čtvrtého setu jsme byli lepším týmem především na servisu. Cenné 2 body proti bojovnému soupeři, který má slušnou herní kvalitu a zkušené hráčky na všech postech.

Sestava: Zajíčková, Pechová, Hefferová, Rupertová Anna, Rupertová Amálka, Šturmová, libero Bocheňská – bez střídání

2. zápas
Nové Veselí – TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 3 – 0 ( 24, 18, 20) Ve druhém zápase jsme nezvládli z našeho setbolu koncovku prvního setu a vzhledem k dalším improvizacím na přihrávce, zdravotní problémy našeho libera, jsme už soupeře nedokázali dostat pod tlak. Sestava: Zajíčková, Pechová, Hefferová, Rupertová Anna, Rupertová Amálka, Šturmová, libero Bocheňská, střídala Majorová. Pochvala za bojovný výkon v prvním zápase. Výsledky obou zápasů nejvíce ovlivnil improvizovaný tréninkový proces v minulém týdnu, viz nemoce a zranění hráček. Poděkování Jirkovi Majorovi, Ivanu Mališovi a p. Rupertovi za dopravu a Ivanu Mališovi za statistické zpracování a vyhodnocení obou zápasů. Příští týden máme v neděli na MH v Jablonci nad Nisou na programu 2 zápasy s Turnovem.