Cenné 2 body z Netolic

Kolektivní frustrace,..

Netolice : Jablonec 2:3(19,-19,17,-18,-9) a 3:0 (16,29,13)

Původní zadání z týdenního průběhu bylo dvakrát v Netolicích vyhrát, ale na konci týdne se nám zkomplikovala tato vize neúčastí některých podstatných borců, a tak jsme museli plány trochu přeházet a hlavně umírnit. Po 250 km v autě, jsme dopolední utkání začali poněkud nevýrazně s řadou chyb. Improvizace na druhém blokařském postu se nám také moc nepovedla. Ve druhém setu jsme sestavu trochu poopravili a začali být Netolicím nepříjemným soupeřem.  Ve třetím setu jsme zakrváceli na příjmu ve světelně pekelné hale a lehce jej projeli. Ve čtvrtém setu soupeř hrál na příjmu hůře než my, a když jsme začali trochu ztrácet v jasném vedení dech, oživil náhru Čert a set jsme uhráli. Tie-break jsme od začátku zvládali  v pohodě a velmi disciplinovaně. Cenné 2 body, ve které jsme po prvním setu většinou nevěřili, ale dle hesla „No Fear“, jsme to dali,..

Druhý zápas, po výborném obědě na Rychtě, se pro nás od počátku vyvíjel bídně. Přestože si můžeme 100x povídat, že začneme od prvního balónu poctivý volejbal, začali jsme s vědomím, že máme splněno a set skončil slušnou „rychtou“,.. prohrávali jsme již 5:0 a to nebylo po bůhvíjakém servisu. Sami na sebe jsem se naštvali a začali ve druhém setu opravdu makat,.. Pekelný set, zřejmě i s pěkným volejbalem pro diváky jsme v koncovce projeli, když jsme to měli asi 4x jasně na ruce – chybělo trochu více klidu a možná také sil. Do třetího setu jsme již nenašli síly na zvrat a dlouhodobější tlak, přestože se na palubovce vystřídali všichni a rozjetý soupeř nás ve třetím setu přejel jako planinu.

Polovina sestavy tuto sobotu „stála“ na Lokotnících, a kluci se s tím poprali velmi dobře. Goméz odvedl výkon nad očekávání, Jiřina, který začal na prostředku, nakonec ukázal kvality na přihrávající smeči, Džin velmi dobře a bojovně na bloku ! Pižla i Burák, včetně obou nahrávačů,  odvedli dopoledne standardní výkon, .. To znamená nadprůměr,.. Páťa spolehlivě a navíc v sobotu slaví 40 !!!

1. zápas:  Nejedlý (Procházka), Burian, Havel, Střižík, Stelzig, Novotný (Pražák), Libero: Horčička
2. zápas: Procházka (Nejedlý), Burian (Stelzig) , Novotný, Havel, Střižík, Pražák, Libero: Horčička

• Rozhodčí velmi slušně, dříve jsme si museli respekt více vyřvat,.. Tentokrát byli velmi přesní,..
  • V pátek večer vzdal zájezd Olda a to bylo to chybějící olůvko na miskách vah,.. ostatní to dali i přes různá rodinná a pracovní příkoří,..
  • V sobotu hrajeme doma proti SOKOLOVu na Fügnerce,.. pohled na tabulku velí jasně – 6 bodů,…
  • Letošní soutěž bude vyrovnanější než loni, ale naše nalosování nebylo lehké a jsme na tom dobře,…
  • Tak si dovolíme všechny nostalgiky pozvat do sokolovny,…