Junioři na Slávii tuto sobotu velmi dobře,..

Junioři TJ Bižuterie Jablonec

V sestavě, která věkem juniorskou sestavu připomínala poněkud vzdáleně, jsme předvedli, i přes vánoční kalorie,  kupodivu pěkný volejbal. Vyrovnaný set se Slávií „A“, která se na vítězství v prvním setu docela nadřela. Škoda, že Vojta dvakrát trochu zaimprovizoval, což se do koncovky ne vždy úplně hodí. Do tie-breaku s Hradištěm si preventivně sednul na lávku  Pavel, který si s tím do té doby, občas praštil suše přes bloky (achilovka asi trochu přetížená,..).

Proti „dospělákům“ z České Lípě nastoupil do sestavy i Kostya z Izjumu, měl to na bloku se svojí výškou trošku těžší, ale to k tomu patří – předvedl pár výborných zákroků v poli, o které s některými „borci“ marně usiluji již dlouhé měsíce 😀 .

Co bylo velmi potěšitelné, že mladí dokázali přihrát i sakra těžké servisy soupeře, které někdy lítaly opravdu rychle. Na složení těžších bodovek po příjmu ještě nemáme parametry v této kategorii (Aleš na vše nestačil), pokud staří sedí na lávce, ale to přijde. 16, respektive 15 bodů proti velmi dobře hrající České Lípě v této sestavě je fajn. 

Zakončení soutěže v Jablonci 29. Ledna 2023. Pokud to neproflákáme, připíšeme nějaké bodíky :-D. 

Junioři TJ Bižuterie Jablonec

Related Images:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*