Jak to viděli v tisku,…..

Bižuterie tabulkou stoupá, Malá Skála bojuje o záchranu

27.11.2011 13:32:16 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Malá Skála

Účastníci druholigové soutěže volejbalistů Bižuterie Jablonec a Sokol Malá Skála odehráli své další duely, tentokrát oba na svých palubovkách a rozdílným výsledkem. Oba týmy hostily soupeře ze spodní části tabulky, leč s různými výsledky. Bižuterie si dvakrát hladce poradila s Pragou Praha, bohužel Maloskalští Sokolové dvakrát těsně prohráli s VK Karlovy Vary.

Support Lesbians

Bižuterie Jablonec nad Nisou – Praga Praha 3:0 ( 18, 18, 22 )

Vstup do zápasu byl vyrovaný až do stavu 6:6, pak Bižuterie zlepšila příjem a hlavně bloky, soupeři odskočila a dokráčela do jasné výhry v prvním setu. Ve druhé části byla zprvu znát zlepšená nahrávka od exligového Rosenbauma v týmu Pragy, ale výsledek byl pro domácí stejný. Třetí set byl vyrovnanější, ale záver opět patřil domácím.Sestava: Kubeš, Steffan, Šén, Jakubíček, Rückensteiner, Uhlárik – střídali Kysel, Střižík, Vojta.

Bižuterie Jablonec nad Nisou – Praga Praha 3:0 ( 21, 23, 16 )

Ani v druhém zápase neměli zkušení Jablonečané se soupeřem větší problémy. V první setu sice ztratili úvodní vedení 4:0, ze stavu 18:18 však byli koncovce jistější.
Druhá sada pro ně nazačala zrovna dobře – 0:3, ale na podání byl Rückensteiner, který trápil přesnými trefami hostujícího libera a stav otočil na 6:3. Závěrečný set již byl jasnou záležitostí lepšícího se týmu Bižuterie.
Sestava: Rückensteiner, Kubeš, Šácha, Steffan, Jakubíček, Uhlárik – libero Šén, střídal Střížík.

Sokol Malá Skála – VK Karlovy Vary 2:3 ( – 21, 12, 18, – 21, – 19)
Sokol Malá Skála – VK Karlova Vary 1:3 ( – 23, – 22, 21, – 16 )

Domácí tým si vědom, že v boji o záchranu bude každá výhra pro něj velmi důležitá, se na zápasy svědomitě připravoval, ale chybělo mu pro celkový výsledek i více štěstí. První set v prvním duelu sice těsně prohrál, ale další dva soupeře jasně přehrával. Pak v hale byl na zruba 15 minut přerušen elektrický proud ( v jablonecké hale v té době také) a následující dva sety domácí volejbalisté prohráli. Útlum pokračoval i v odvetě, kdy první dva sety Maloskalští prohráli, pak se sice ve třetím vzpamatovali, ale závěr tentokrát patřil hostům.
Sestava: Krňák, Kobr, Finke, Novák, Brychcí, Kovář – střídali Kouble, Hořák a Pražák.