1. liga juniorek TJ Bižu – Sokol Pardubice 3 – 0 a 3 – 1

Jurková Karolína,

1. lize juniorek jsme v 11. a 12. kole zahájili odvetné zápasy základní části. V prvním zápase jsme soupeřky předčili ve všech činnostech a zvítězili jednoznačně 3 – 0 (10, 15, 5!) Rozhodl servis a důraz na útoku, dařila se také spolupráce nahrávačky Míši Přibíkové jak s blokařkami tak s krajními hráčkami. Vysoký standart si na liberu odehrála Anna Prokůpková. Ve druhém zápase dostaly příležitost další hráčky. Na liberu Bára Kubáčková a na nahrávce Kristýna Ulvrová. Nezvládli jsme první set a složitě jsme se dostávali do zápasu i ve druhém setu. Od třetího setu už na nahrávce s Míšou Přibíkovou jsme se zlepšili a zaslouženě vyhráli. Sestavy týmu: Přibíková, Lipovská, Pechová, Jurková, Tomisová, Havlíková, libero Prokůpková, střídaly Ulvrová, Rupertová. Ve druhém zápase hrála na smeči Prokůpková. TJ Bižu – S. Pardubice 3 – 1 (-10, 23, 16, 18) Rozhodčí Filinger, první zápas 68 minut, druhý zápas 105 minut.