Dospělácké týmy v Turnově

Dinosauři patří na lavičku

Suverénně nejhezčí tým soutěže

Z důvodu plné haly v Jablonci ženy „A“ odehrály svoje utkání v Turnově, ve svém prémiovém utkání. Turnov nebyl vůbec lehký soupeř a „holky“ se na první vítězství sezóny pěkně nadřely. Nadšeně hrajícím domácím chodil dobře servis a trochu trápení na přihrávce v mrňavé hale, protáhlo utkání na čtyři sety. Na místo chybějící blokařky musela ráno Hanka Klímová (výborně), odpoledne si to prohodila s Míšou. V odpoledním utkání se nám příliš nepovedla změna na bloku a přihrávce => velmi dobře podávající Turnov vede 2:0. Ve čtvrtém setu domácí vedou už 22:16, ale Ančule „trochu servisem“ pomohla a set jablonecký tým vyhrál. To bylo pro tento den vše, Turnov chytil začátek tie-breaku a otočka se již nepovedla. Dobré čtyři body, Turnov bude nejtěžší soupeř v soutěži. Do týmu skvěle zapadla navrátivší se Danča (výborný výkon) i Colleta, která hrála s velkým přehledem. Odpoledne „děvčata“ dojela na úzký kádr a odešla trochu fyzička,.. Na tom je třeba máknout. Jinak velmi dobrý začátek soutěže a je potřeba se rozhlížet po druhé blokařce, která by doplnila velmi slušně hrající Hanku 😀 .

V souběhu hráli muži svoje utkání, zřejmě proti současně nejlepšímu týmu soutěže. Přestože ráno byl Kule, Kubina i Havlis, soupeř nás  rozsekal servisem, který měl v malé hale sakra dobře nachozený. Byla to fakt prda,.. K tomu jsme přidali klasické „pindy“ mezi sebou a místo soustředění na volejbal, jsme to „prokecali“. Bylo celkem rychle vymalováno.

Odpoledne nastoupil, kompletní mládežnický tým s Arturem na liberu. V prvním i třetím setu jsme měli na rukou setboly. Mladí kluci předváděli skvělý výkon a hrál se z naší strany daleko lepší volejbal než dopoledne. Stačilo velmi málo,… Nicméně Turnov si koncovky s velkým štěstím a zkušeností pohlídal. Myslím, že jsme na dobré cestě a za dva roky tihle borci mohou být základem velmi slušného týmu vyšší soutěže. Nechceme a nebudeme hrát do smrti KP,.. 😀