Cenné první vítězství v KP I žen pro juniorský tým!

Bižu B – juniorky – Bižu A    1 – 3 a 3 – 2.

TJ Bižuterie JunirokyV pátek a v sobotu nastoupil „juniorský tým“ doplněný o kapitánku Káju Jurkovou a Páju Tomisovou do 4 zápasů KP I žen. V pátek na MH bohužel bez rozhodčího p. Nejedla zřejmě nečte rozpis soutěže ve visu, kde příslušné změny jsou již přes 3 týdny! Výsledky Bižu B – juniorky – Bižu A 1 – 3 a 3 – 2. Bojovná utkání, kde se rozhodovalo především v mezihře v důsledku slabšího útoku obou týmů po přihrávce! Cenné vítězství ve druhém zápase.
Sestava: Přibíková, Skružná, Rupertová, Jurková,Tomisová, Pechová, libero Prokůpková, střídaly Ulvrová, Zajíčková, Havlíková
Fotogalerie >>>>>

Rumburk – TJ Bižu B 3 – 0 a 3 – 0

I přes sympatický začátek prvního setu prvního zápasu a naše vedení 11 – 9 se prokázalanvyšší herní erudice soupeře, který má v této sestavě odehrány 3 sezóny ve II. národní lize žen. Ve druhém zápase jsme nevyužili ve druhém setu náš zlepšený výkon a vedení 15 – 10. Postupně jsme se zhoršovali jak na přihrávce tak hlavně v útoku, kde se projevila nižší razance a variabilita. Soupeř hrál koncentrovaně a většínu zápasů v základní sestavě!

Příští týden hrajeme v sobotu 2 zápasy od 9 a 13 hodin na MH s Rokytnicí v KP I žen. V neděli zahajujeme 2 zápasy extraligu juniorek na Olympu Praha. Škoda, že do zápasů nezasáhly mladší hráčky viz Košatová, Šturmová!