2. kolo mladších žákyň čtyřek v Jablonci

2. kolo mladších žákyň čtyřek O pohár předsedy jsme odehráli na domácí půdě, kde se nám hraje velice dobře díky podpoře fanoušků (rodičů). A výsledek je opravdu znát a udělal nám velkou radost. „A“ opět obhájilo 1. místo v 1. lize, tentokrát s jednou remízou s Duklou, která se vytáhla na Ještědskou a dýchají nám s odskokem tří bodů na záda.  Ale hlavně velký boj svedlo „B“, které díky třem vydřeným výhrám vyhrálo 2. ligu a stěhují se k „A“ do 1. ligy. Se Slovanem Varnsdorf i s Jiskrou Nový Bor byl výsledek v každém setu pouze s dvoubodovým rozdílem a Varnsdorf jsme úspěšně v prvním setu potrápili až do stavu 33:31, druhý set byl také dost bojovný a skončil vítězně pro nás 27:25. Takže tady byla radost a vyčerpání na místě. „C“ na své možnosti opět zvládlo vybojovat 2. místo ve 4. lize.