16 setů a 3 důležitá vítězství v našich soutěžích extraligy juniorek a KP I !!!

extraligové juniorky TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou Super těžký víkend juniorek TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou jsme zahájili v sobotu 1. prosince v sokolovně Železného Brodu ve dvou zápasech KP I žen. Výsledky 0 – 3 a v odvetě 3 – 2 pro náš tým! V prvním zápase jsme nevyužili setbol v prvním setu a od druhého setu jsme bojovali především se svými chybami na přihrávce a v útoku! Ve druhém zápase 3 – 2 ( 20, – 22, 18, – 22, 9) jsme ochutnali jak chutná vítězství nad zkušenějším týmem! Sestavy: Přibíková, Tomisová, Zajíčková, Jurková, Skružná, Pechová, libera Kubáčková a Havlíková Kateřina, střídaly Košatová Sára, Rupertová Anna a Rupertová Amálka.

Nedělní zápasy extraligy juniorek: Lokomotiva Plzeň – TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 0 – 3 ( – 15, – 17, – 17) a 2 – 3 ( 16, – 11, 20, – 23, – 9!!!) První zápas jsme zvládli díky kvalitě  na servisu a pozornému výkonu všech hráček. Ve druhém odpoledním zápase se soupeřky zlepšily ve všech činnostech. Zvládli jsme se 2x vrátit do zápasu a vybojované vítězství má svou cenu jak v boji o záchranu tak v boji o postup! Sestava: Přibíková, Mlejnková, Osobová, Havlíková Kateřina,  Skružná, Pechová, libero Prokůpková, střídaly Rupertová Anna, Košatová Sára! Pochvala všem hráčkám a zvláště hráčkám, které odpracovaly 4 zápasy během těžkého víkendu! Příští týden hrajeme v sobotu na MH 2 zápasy KP I s libereckým týmem Stráže nad Nisou a v neděli hrajeme 2 zápasy na palubovce Sokola Žižkov! Držme si palce, poslední 4 soutěžní zápasy letošního kalendářního roku, kdy bojujeme na 2 volejbalových frontách! Poděkování Ivanu Mališovi a rodině nahrávačky Míši Přibíkové za logistiku a podporu našeho týmu v těžkých zápasech extraligy juniorek.