Juniorky 2x vítězně proti těžkému Trutnovu,..

Juniorky Bižuterie v KralupechV sobotu dne 1. října 2016 jsme sehráli dva zápasy v 1. lize juniorek s týmem Lokomotivy Trutnov

Výsledky:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou – TJ Lokomotiva Trutnov 3 – 0 a 3 – 1
1. zápas
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou vs TJ Lokomotiva Trutnov 3 – 0 ( 18, 24, 21) Bojovné utkání, které se hrálo na jablonecké Sokolovně od 9. 00. Rozhodla naše vyhraná koncovka ve druhém setu. Bojovný výkon a cenné vítězství.
Sestava: Majorová, Bartůňková, Bartošová Karolína, Zajíčková, Králová, Adamcová, libero Bartošová Míša – střídala Čermáková, Hefferová
2. zápas
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou – TJ Lokomotiva Trutnov 3 – 1 ( 8, – 19, 27, 20) Kromě  prvního setu vyrovnané utkání. Rozhodla zvládnutá těžká koncovka třetího setu.
Sestava: Majorová, Bartůňková, Bartošová Karolína, Zajíčková, Králová, Adamcová, libero Bartošová Míša, střídala Čermáková
Příští sobotu sehrajeme dva zápasy v Pardubicích, které mají také zisk 12 bodů.