Další kolo KP BMV 17.-18.2.2024, tentokrát v Mnichově Hradišti

V sobotu 17.2.2024 a v neděli 18.2.2024 jsme se opět zúčastnili Středočeského turnaje BMV v Mnichově Hradišti. Modří hráli tentokrát samostatně v sobotu a zbylé barvy v neděli. Kategorii modrých jsme obsadili čtyřmi družstvy s bilancí 4. kluci od Petry (3.místo jim uniklo o jeden bod s týmem Dukly), 6., 7. a 9. místo z 11 družstev. Škoda, že děvčata se pořádně rozehrála až ve 2.kole, mohla dopadnout lépe 🙂. Děkujeme rodičům za podporu a dopravu dětí na turnaj, přestože jsme nebyli na „bedně“, tak to byla určitě zase dobrá zkušenost, včetně porovnání se s družstvy z jiných měst.
V neděli se dostali na řadu naši nejmenší – žlutí, oranžoví a červení. Za mohutné podpory rodičů se lepší výkony střídaly s horšími, ale nakonec si všichni, i přes drobné organizační zmatky způsobené odhláškami na poslední chvíli, skvěle zahráli. Největšího úspěchu dosáhl Kuba s Kačkou, kteří vyhráli bez jediné porážky kategorii oranžových. Další dvojice obsadily 9. a 14. místo.
Ve žlutých nám stupně vítězů těsně unikly a Míra s Timurem skončili čtvrtí, Sabča s Péťou byli sedmí.
V červených jsme měli slibně rozehranou skupinovou část, když Bea, Mia a Maky A. vyhrály oba své zápasy, ale následné dvě těsné prohry v nadstavbě o umístění je poslaly na 6. místo. Těsně za nimi skončila Terka, Maky N. a Natka. Třetí družstvo ve složení Šimon, Bára, Adri a Eliška obsadilo konečné 12. místo. Děkujeme všem rodičům za pomoc s dopravou i psychickou podporu a dětem za pěkné výkony.

Related Images:

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*