Železný Brod : Ústí nad Orlicí 0:3(-17,-12,-15) a 2:3(25,20,-20,-14,-13)

Dopolední utkání absolvovalo torzo sokolské letky, takže hodnotit nějak dlouze výkony a vlastní sport, by bylo zbytečným masochistickým  vystoupením. V naprosto improvizované sestavě jsme prostě kompletní soubor soupeře porazit nemohli. Chyběli dopoledne  – Kubina, Barčus. Havlis, Káčové, Martin, Roman(?), ….

K odpolednímu utkání dorazily pracující posily Kubina a Barčus a přestože jsme nezačali odpoledne nijak excelentně, se štěstím jsme vyhráli první set – kdy jsme skvěle soupeře odblokovali a sebrali set, který již byl téměř ztracen – stav 20:24 se běžně nevyhrává. Druhý set jsme jasně vedli, nechali srovnat na 19:19, ale v koncovce jsme byli opět důraznější. Poté se z naší hry pomaličku začala vytrácet bojovnost a zcela nepochopitelně jsme vypnuli. Bojovný soupeř toho zkušeně využil a donutil nás k tie-breaku. Ten byl velmi vyrovnaný a v podstatě ho rozhodla jedna chyba,……. Zápas jsem prohráli vlastní nedůsledností ve 3. a 4.  setu -> přestali jsme trochu přihrávat a především začali nepochopitelně žvanit,.. (ev. komicky zahazovat kecky – příště je odkopnu až do Jizery 🙂 ) Oťas, SKín – slušně, ale děsivě nás zlobil blokař, který si chodil kudy chtěl a vše položil, i na 4 ruce.

Nicméně nálada je výborná a jdeme oslavit Barčusových „33“ na Břízu,… raději bych „Na kopec“ – v pantoflích,.. ale to si musí do svědomí hrábnout Staník 🙂 Někteří sokolové mají sloní paměť,.. 🙂