Vydařené derby proti Smržovce

TJ Bižuterie Jablonec

TJ Smržovka – TJ Bižuterie  2:3 a 3:0

Letošní sezónu, ve které je přihlášeno pouze šest týmů, jsme odstartovali padesátkou Míry Buriana, dlouholetého plejera Jablonce, Dukly i Plzně – hodně zdraví Míro a stále neuvěřitelně rychlou ruku. Do soutěže je přihlášeno 6 – slovy ŠEST týmů (po odhlášení Mnichova Hradiště a Turnova). Takže náš jediný cíl je, zapracovat do týmu mladé kluky, kterých je tedy také velmi poskrovnu,.. Dopoledne ve vítězném zápase zasáhli do hry (neslezli z hřiště) syn Míry – Vašek a mladý blokař Pavel Dutka.  Pavel kupodivu při své povaze „salám“, úplně v pohodě splnil roli druhého blokaře (ročník 2005), čímže mne tedy velmi mile překvapil. Vašek je trochu starší a díky počmáranému hřišti se těžko hledal zejména u smečovaného servisu. Hala je opravdu pekelná na orientaci,..

K odpolednímu zápasu jsme pustili na hřiště úplně všechny mladé – Vojta Bien začal výborně na příjmu i na uhrávce (S2). Vojta Přichystal (2006) velmi dobře na liberu,.. Škoda, že kluci nedotáhli první set, kdy měli v této sestavě Smržovku na lopatě. Další dva sety si již zkušení borci Smržovky nenechali vzít,.. Chyběl Míra NBurák (zuby), Barek, zraněné kladivo Havlis a Ruky. 

Konečně jsem se dostali do situace, kdy nemáme nejstarší soupisku na světě,.. 😀   Že to ale trvalo,..

Pískal Jirka Běhal a čísla obracel doyen Honza Augsten. Párkrát jsme se do sebe samzřejmě slovně „pustili“ (aby borci věděli, že jsme to nezapomněli na rozdíl od volejbalu,..), ale bylo to vše v přátelském duchu. 

Příští zápas 6. Listopadu proti LOKO Liberec. Také pěkné derby,..