Viking Pilínkov – Bižu Oldies 1 : 3 (-22,17,-26,-23)

Druhé utkání šalinové ligy a horká půda v Pilínkově, Vikingové v plné sestavě a naše polorozpadlé torzo, kdy ještě hodinu před začátkem nebylo zcela jasné zda nás bude šest, po telefonickém přemlouvání několika subret při absenci tahounů Oldies(především Zajdy) nás vypodložil nejmladší Prágr a tak zbylá sestava Ruda, Filip, Mára, Honza Jantar a Víťa byla spíše předurčena k porážce od kvalitního soupeře, který nás na jaře v lepší sestavě na Smetance porazil. Začátek prvního setu tomuto předpokladu i nasvědčoval, Vikingové uhráli na co sáhli a my jen stále dotahovali jejich tří až čtyřbodové vedení, ale starší motory se pomalu dostávaly do obrátek a byla tu srovnaná koncovka 20 : 20 a pak naše počapané míče a dohrané bodovky. Jedna nula, dobrý počin na horší straně. Na začátku druhého setu nás Viking trochu rozlouskl skákacím servisem, první stráta za stavu 7 : 1 a o setu bylo v podstatě rozhodnuto. Drama třetího opět v koncovce se šťastnějším blokem pro nás a vyhozeným drajvem soupeře. To už si panáčci na place říkali, že by se zde dalo i vyhrát a tak jsme si vždy počkali na jedno pstavení soupeře, kde se jim jen těžko dělala ztráta, tam odjeli o pět bodů a byl udělán základ k vítězství, v koncovce sice opět pozlobil soupeř servisem, ale pak školácky zkazil servis do půl sítě a my následně matchball čapli a dobodovali. Juchající a vítězné kolečko svědčilo o radosti z tohoto vítěztví, protože při pohledu na nás před zápasem by si na nás mohl někdo vsadit tak dolar proti fazoli….kdo dobře….Mára až na dva námazy na jedny ruce moc dobře, však si taky pochvaloval, že si dobře zahrál, Rudu opouštějí bolesti a tak jsme zase našli naši pacičkovou střelbu, Jantar to měl na středu těžké v poli jako obvykle dřevěně, ale svoje si uhrál, jen se těším, že už jednou pochopí, že metr je fakt metr a néééé normál, no a muziku tvrdil mladej i dobrým blokem, Filip občas zase bloudil, ale také pomohl, z nahrávek se jako tradičně nedalo smečovat, proč to na mě hraješ, když jsem zablokovanej….tak nějak to bylo, celkově sečteno a podtrženo- více jsme chtěli vyhrát, pohodička až na drobné výpadky, tak uvidíme jak se sejdem ve středu proti dalšímu soupeři z Pilínkova, tentokrát doma…..a zda se nám povede potvrdit