Vejlet na Smržovku,..

Test odolnosti mladých na Smržovce

K poslednímu letošnímu dvojutkání s vedoucím týmem tabulky jsme nastoupili v hodně oslabené sestavě, což nás nijak netrápilo, alespoň mohli dostat příležitost mladí. Dopolední utkání vyhráváme třetí set s desítkou a byli jsem jasně rozhodnuti jít pro vítězství za tři body. Chybka, zranění Kubiny a Karel si mohl vyzkoušet  na vlastní kůži, tíhu okamžiku. Na to, aby situaci unesl, ovšem ještě musíme trochu potrénovat 😀 . Odpoledne jsme nechali zahrát kompletní mladou sestavu, která ještě na zkušeného soupeře mentálně nestačí, ale co není, může být za rok, dva. Jeden bod je málo, ale pro mladé zkušenost k nezaplacení. To počmárané hřiště je ovšem pekelné !

Střípek do mozaiky: Zápas jsme si odpískali sami (Honza Jelínek bez jediné chybky, ale…). Zcela bezdůvodně stažený z „empire“, původně delegovaný Pepa Šourek, z toho trauma nemá, stejně jako my. „Cowardly silence“ souvisejícího, svazové příběhu, je docela úsměvné,..

Čísla otáčel doyen pepikodolského volejbalu Honza Augsten a bylo fajn, se po roce opět potkat. 

 „Holky A“ v Novém Boru 2 x 3:0.

Sváteční náladu nám pouhý bod nijak závažně pokazit závěr sezóny nemohl a na „Parkáči“ bylo fajn. A obrázek z beache proto, aby si borci uvědomili, že to jsou úplně odlišné disciplíny,.. 😀

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*