V pauze Jablonec „“B“ oldies úspěšně na turnaji v Počernicích,…

Páteční telefon od Pavla Luňáčka a Rudy Vaňase , rozvrátil moje sobotní lyžařské plány, a nechal jsem se „ukecat“ na turnaj do Počernic, světe div se na pink,.. (v podstatě na tom nic není,…. 🙂 ).  Sestava Luboš Korbel, Luňák, Zajda, Tomáš Balcar a dvě maloskalské akvizice Honza a Ruda. Slušný věkový průměr 50 let (pro prkotináře 49,3333333333). Celkem 5 týmů a pohled z okna  na slunečný den, mě trochu přiváděli k zoufalství v očekávání min. 8 setů. Hned první „match“ jsme si dali s domácími (KPI). První set jsem měli 2x na ruce,.. ale je to volejbal a prdli jsme 27:25. Druhý set jsme odešli v koncovce na příjmu (22), ale volejbal to byl z naší strany kupodivu docela slušný. Další dva zápasy jsme vyhráli 2:0, zejména třetí zápas proti „opticky“  silnějšímu soupeři, byl na staříky velmi slušným sportovním výkonem. Vyhráli jsme s přehledem koncovky setů. „Bleskurychlá“ moderní hra středem i kůlem celkem  fungovala a všichni makali jako o život. Poslední zápas Zajda musel z pracovních důvodů (dopředu hlášeno :-)) nechat partu 5 staříků proti výrazně mladým, odkudsi z okolí. Mládež po těžkém boji vyhrála, ale neměla to vůbec jednoduché. Škoda prvního ranního setu,.. jinak to byla palma vítězství. Fajn turnaj, super hala se zázemím. Vypuštěná vířivka mě trochu rozhodila rehabilitaci kolene, tak to půjdeme spravit „Na kopec“.