V 1. lize juniorek 2 vítězství v Hradci Králové

Nic proti Hradci Králové, ale pokud přijedu sportovat s hráčkami do HK vidím ihned rudě. Komančská hala a parkovné 40 kaček na den mi říká, že tady něco smrdí a soukromá firma si mastí kapsu na mládežnickém sportu za tichého přihlížení šéfíků města! V hale napěchováno na třech kurtech  turnajem AVL, to jsou ti, co něchtějí platit poplatky za svůj volejbal, spočítal už někdo o kolik svaz přišel? Konzumace od rána a sportovní chaos! Ideální prostředí, ve kterém si ověříte, zda funguje odolnost týmu vůči vnějším podmínkám!

Slavia Hradec Králové – TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 0 – 3 (-11, -19, – 21) hotovo za 62 minut. Zápas č. 2 také 0-3 pro změnu sety (-19, -11, -16) 61 minut. Soupeř houževnatý, rozhodčí Tichý také houževnatý!

Sestava týmu: Příbíková, Mlejnková, Skružná, Jurková, Lipovská, Havlíková, libero Prokůpková, ve 2. zápase střídala na chvilku Rupertová. Doplácíme na malý počet hráček viz. nemoce a tak čekáme na možnost hrát na 2 libera! Pochvala hráčkám za to, že se vyrovnaly jak s těžkými  hracími podmínkami, tak s nepříjemným soupeřem.

Příští týden hrajeme o 1. místo s Červeným Kostelcem.