Uplynulý víkend a plesové kecky,..

Jednou nahoře, jednou dole,..

Velmi stručně k náročnému volejbalovému víkendu minulý týden:

Dopolední, doslova bitvu na Lokotce holky  nedotáhly do vítězného konce a nevyužily match-point v tiebreaku. „Dojely“ na úzký a relativně nevyrovnaný kádr, ze kterého v průběhu roku odpadly dvě zkušené hráčky. Tím je výsledek tohoto ročníku vyřešen a druholigové ambice musí být zřejmě odloženy. Z pohledu občasného trenéra je to dobře, z pohledu některých hráček je KP skutečně málo, ale to je život. Je na nich, zda s to zkusí znovu, bohužel, doplnění z kádru vlastní TJ zřejmě není příliš reálné, ale kdo ví.  Že je volejbal kruťas, potvrdilo navíc zranění Páji, aby to bylo takříkajíc komplet 🙂 . Tak přejeme rychlé uzdravení. 

Muži odjeli v neuvěřitelně ořezané sestavě v sedmi kusech do Frýdlantu s polovinou mladých a přivezli šest bodů do tabulky, což nám dává docela sebevědomou pozici v  celkovém  pořadí  soutěže.  Ale vlastně  to  nikoho  moc nezajímá. Tuto sobotu k nám přijedou turnovští spisovatelé, tak snad nás bude o kousek více 🙂 . 

V neděli se konal v České Lípě navíc tunaj U22. Dva frýdlanští vrtulníci byli navíc v plesových keckách, když toho evidentně moc nenaspali. Naše sestava něco mezi U16-14 proti Slávii prohrála až v tie-breaku, potrápila ve dvou setech velmi dobře vousatou Lípu, aby se zcela propadla s Mnichovým Hradiště po odchodu morálně volních vlastností do suterénu. Nakonec jsem je vlakem domů neposlal, i když jsem jim to v průběhu závěrečné hrůzy slíbil,.. 😀

Related Images:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*