Turnaj čtyřek mladších žákyň

cof

V sobotu 18.11.17 mladší žákyně odehrály 1. kolo čtyřek O pohár předsedy KVS. Měli jsme opět tři družstva ve složení: A – Kačka H., Danča, Terka N., Anička; B – Kačka M., Anet, Zuza Š., Sárí; C – Terka C., Lýda, Elen, Zuza F. V dopoledních hodinách hrálo Áčko a první zápas s Varnsdorfem A musely holky ještě spát nebo byly ztuhlé z ranního mrazu, protože tento zápas se jim ani trošku nevyvedl. V druhém zápasu si spravily sebevědomí nad Turnovem B a jednoznačně ukázaly svoji pravou hru. Třetí zápas byl zpestřením hlavně pro rodiče, kdy 1. set s Doksy A děvčata prohrála 14:25, 2. set vyhrála 25:19 a 3. set vyhrála 15:7. Odpoledne v jedné skupině nastoupilo Béčko a Céčko, které čekal boj mezi sebou, proti Novému Boru a proti Dukle D. Céčko sbírá zkušenosti, takže sestup do 5. ligy se očekával. Béčko, bohužel, nemělo dostatek štěstí a v 3. zápasu, kdy jim šlo o postup do 3. ligy prohrály děvčata 1:2 na sety s Duklou. Boj vyrovnaný a opravdu chybělo štěstí, protože ve 3. setu při stavu 14:9 pro Bižu prohrát 16:11 byla vyloženě smůla, jelikož tato děvčata nejen, že výškově mají obrovský deficit proti Dukelačkám, ale i věkem. Přes to to byl krásný a napínavý turnaj. Áčko zůstává ve 2. lize, Béčko zůstává ve 4. lize a Céčko sestupuje do 5. ligy.