Tři překvapivé bodíky z Netolic,..

TJ Netolice  :  TJ Bižuterie 3:0 a 0:3

Janov na Hrubé Horce

Do Netolic jsme odjížděli den napřed ve složení, které by asi rozesmálo každého, kdo do toho trochu „vidí“. Dva nahrávači, dvě libera, jeden postarší „trenér“, Kubina po zranění s jedním tréninkem, Havlis s natrženým předním křižákem,.. Zbývající do devíti byli Goméz a Barčus. Zbytek týmu zůstal z různých důvodů roztroušen na severu Čech.

V podstatě jsme čekali, že dostaneme 2x „za uši“ a pomažeme domů. Dopolední utkání tomu ale příliš nenasvědčovalo,.. Domácí hráli mizerně a my, v děsivé sestavě soupeři docela slušně sekundovali s totální improvizací na všech postech kromě  „účka“.  První set jsme chybovali v ne příliš pohledné hře výrazně více.  Druhý set jsem měli dokonce „setball“, nicméně dvojité zahoření na příjmu nás vyřadilo ze hry. Třetí set byl již jasný ve prospěch domácích, frustraci ze ztráty druhého setu jsme si bohužel vzali do svých hlav,.

Ale rychta to nebyla,.. na Rychtu jsme šli na oběd a kupodivu bylo již po předchozím večírku vyvětráno. Pivečko, kávička, malý rumíček,… Zkrátka vyvážená strava mezi prvním a druhým zápasem. Druhý zápas jsme začali bez respektu a s chutí se porvat o každý míč. Podařilo se slušným servisem nachytat domácí přihrávku a první set jsem je sesekali suše. Druhý o něco méně suše a třetí jsme cítili, že pokud to nedáme, projedeme to nakonec v „brejku“. Koncovku jsme měli 24:21, přesto jsem si dovolili 3 chyby a dali soupeři šanci na pokračování. Naštěstí volejbalový Pánbůh to viděl, a nechal nás vyhrát zaslouženě 3:0.

1. zápas:  Barek, Kubeš (oba Blok), Kukla, Stelzig (oba Smeč) Havel (Diga), Prokoph, libero: Horčička
  2. zápas: Zajíček, Kubeš (oba blok), Barek, Stelzig (oba smeč), Havel (Diga), Prokoph (pink)
  • po pauze doma hostíme Mladou Boleslav
  • V Netolicích jsem nevyhráli 3:0 ještě nikdy,.. stoletá sestava na bloku a všichni ostatní, makali zarputile,.. Tak jak to má být 🙂 Konečně jsme chvíli hráli volejbal,…