Společný projekt Volejbal dětí a mládeže v Euroregionu Nisa / Volleyball von Kindern und Jugendlichen in der Euroregion Neisse – kemp Jablonec nad Nisou ve dnech 2. -3.11. 2019 na Randovce a v městské hale

…….a je tu další společný víkend s družebním městem a žákovskými volejbalistkami z Bautzenu. Tentokrát pro ročníky 2008/2009, tzn. naši BMV červení-zelení-modří. Jako již tradičně proběhl v sobotu dvoufázový-prodloužený trénink, tentokráte na Randovce (Městská hala hostila Mistrovství ČR v disco-tancích), následoval pozdní oběd v Městské hale a protože počasí nebylo venku zrovna ideální na prohlídku Jablonce, děvčata se usadila v hledišti MH a pokoukaly na probíhající soutěž v disco-tancích, prubly skákací hrad a po 16-té hodině si je rodiče opět rozebrali:-).

V neděli pak po krátkém rozcvičení následoval turnaj dvojic (mladší) a trojic (starší). Ve dvojicích jsme z 5 družstev obsadily 2 medailová – 1. a 2. místo, Němci byli třetí. Ve trojicích jsme ze 6-ti družstev obsadili jen jedno medailové – 2.místo, Němci byli 1. a 3. Co dodat, je potřeba trénovat, trénovat, trénovat…………………… Nakonec hezký víkend, který děti nestrávily doma u počítačů!

Related Images:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*