Soustředění kadetů – Bartoška 2020

Skvělý týden v Českém ráji

Letošního soustředění na Bartošce se zúčastnilo celkem 13 sokolů, což je počet, který máme naučený z předchozích let. Více by se nás do podkroví rekonstruované chalupy v České ráji ani nevešlo. Předchozí parné léto se úplně neopakovalo, nicméně počasi bylo kromě jediného dopoledne výborné. Ale i v tom jediném deštivém dopoledni, jsme našli čas na program na atletiku na turnovském oválu. Naše dopolední aktivity se odehrávaly povětšinou na kole, stihli jsem i skvělé rafty (počasí i voda byly úžasné,..). Orientační běh  přes GPS s kontrolním bodem jeníšovické márnice borci také ocenili. 

Najezdili jsme něco kolem 200 km na kole, naběhali a naposilovali slušných pár hodin. Beach volejbal se hrál každé odpoledne do zemdlení. Stihli jsme skvělé koupaliště na Frýdštejně a z pohledu mého – tedy dohledu, to byl skvělý týden. Borci byli úžasní, nevím, proč si někteří trubci stěžují na současnou generaci. Ta to nemá dnes vůbec lehké s debilním COVIDem v zádech a školou na dálku,..

Hodně nevyrovnané fyzické dispozice (ročníky 2006-2003) srovnala výborná parta a tak i kluci, kteří by to měli za normálních okolností dost těžké, v pohodě přežili. Za to patří poděkování starším borcům !!! 

Tak začneme pomalu s volejbalem na antuce, na Smetance. 

Mapka „Kozákovské diretissimy“, kterou si zřejmě sokolové budou dlouho pamatovat.