Soustředění Bartošova pec

První týden v červenci jsme opět vyrazili na soustředění na Bartošku. Kolikátý to již byl ročník, vlastně ani neumím bez hledání v archivu říci. Základy týmu je stále stejný, občasně doplněný o přišedší spoluhráče z cizích oddílů. To že jsme to vzájemně spolu vydrželi docela již pár dlouhých let, je za mě fajn. Letošek byl pro trenéra poněkud drsnější a lepší to již zřejmě nebude. Dospěláci mně proháněli poněkud více než by bylo zdrávo a ranní výběh Diretissimou Bartošky na rozcvičku, je již bohužel trochu sci-fi. 

  • Sobota: hned po polední obědové pauze výjezd na Kozákov. „Mladý“ byli ještě při síle a přestože můj cyklistický nájezd je letos možná desetinásobný, nahoru mně tři borci frnkli. Ono to varování přišlo již na rovině okolo Kozy, kde jsme jeli přes 30 km/h. Ale pro pořádek, vyjet na kole Vzdychánkem na Kozákov není úplná „žebrákovina“,.. 
    Odpoledne ještě spousta beach volejbalu na čerstvě dosypaném kurtu
  • Neděle: 40 dopoledních, rychlých km na kole na Trosky, při zpáteční cestě návštěva Moto Muzea v Borku, nádhera. Odpoledne opět beach do bezvědomí,..
  • Pondělí: Přes 50 km dopoledne na Valečov, Kněžmost, Rozhledna Čížovka – vrchařská prémie, všichni velmi dobře. Odpoledne koupání, krásné počasí. Na některé borce dolehla „lehká únava“, což mě upřímně potěšilo,.. 🙂
  • Úterý:  Lehkých 35 km přes Sychrov, Svijanský Újezd (poklona mému pradědečkovi u pomníku padlých vojáků první světové války u Verdunu), odpoledne dlouhý beachový turnaj až do večera a viditelná zlepšení některých borců. 
  • Středa: Trochu se nám zhoršilo počasí, dopoledne a odpoledne celý den volejbal,.. Tentokráte kola zůstala v garáži.
  • Čtvrtek: Porovnání, soutěž, boj, to je důvod, proč každý rok běháme kilometr a stovku na tartanové dráze nádherného stadionu Ludvíka Daňka v Turnově. Ani pro atlety by čas 3:25 na kilák nebyl špatný,..  Přesto zlepšení pod tři minuty je reálné, ale je to jenom o osobní morálce. Stovka kolem 14 vteřin v obyčejných keckách je také fajn,.. Odpoledne návštěva pivovaru Rohozec. 
  • Pátek: Vymyslet každý rok novou trasu, je čím dal těžší. Tentokráte jsme vsadil na technologii mobilních telefonů a trošku to ztratilo kouzlo chyb v GPS Garmin. Přibližně 12 km trasu někteří zvládli zkrátit za cenu osobního příkoří na 10 km, někteří naopak, sakra prodloužit. Pořadí nebylo tak důležité jako to, že to kluci odmakali a měli toho po doběhu plné kecky,.. Odpoledne beach do setmění. 
  • Sobota: První den bez rozcvičky  a losovaný turnaj dvojic, hrajeme do příjezdu rodičů. Některým klukům už to lítá docela rychle, ale nejlepší zjištění, že se jim daří přihrávat,.. Přihrávku pilujeme zatím na úkor útoku a ostatních činností, možná až moc. Ale bez ní se to nikam nepohne,..

Tak za rok snad opět !

Fotogalerie zde:  >>>>>>>>

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*