Ranní jasná záležitost, odpoledne boj bez úspěchu,….

Modřany : Bižuterie Jablonec 3:1(15,-22,18,19) a 3:1(-22,29,16,17)

Dopoledne Modřany naší oslabené sestavě nedaly šanci,… Ta se na chvíli objevila po vydolovaném druhém setu, ale potom se do naší hry vrátili chyby zejména na útoku a Modřany se svojí hodně rychlou hrou nás dopoledne přehrály poměrně s přehledem. K odpolednímu utkání přijel pomoci Jarda Barek (za což mu patří poděkování) a naší sestavu oživil slušným příjmem a dobrou úspěšností na útoku. Bohužel jsme se i odpoledne na bod hrozně nadřeli,.. Modřany blokovaly od středu a přesto naši smečaři útočili téměř vždy na velmi těžké 4 ruce. Přesto jsme konečně – a letos asi poprvé, konečně začali hrát volejbal a boj to byl odpoledne opravdu náramný. Výsledek ve finále vyzněl poměrně krutě. Druhý set jsme vedli 14:6,… a přesto jsme ho ve velmi vypjaté koncovce ztratili. Nepoložili jsme se a začali třetí set opět dobře. Za prakticky srovnaného stavu jsme po jasných chybách rozhodčího dostali 2 žluté karty (nutno říci, že první výroky rozhodčích byly děsné, ale karty mohly mít, jako následek emotivních projevů některých našich plejerů, zcela jinou barvu. Rázem vše vypadalo jinak,… V koncovce již došly síly našemu kladivu na smeči a bylo vymalováno. Za sobotní výkon nutno pochválit „Kýsu“, který přes tréninkovou pauzu vynucenou zraněním, se na liberu vypořádal se svojí rolí velmi dobře. Odpoledne zahrál výborně Havlis,.. Kubina měl odpolední zápas jako „anaerobní“ přípravu,… 🙂

Tuto sobotu doma Ervěnice a opět to bude velmi těžké – záleží, kdo z Chomutova přijede – a tak čekáme dále na jarní vítězství,.. ale ono přijde 😀