Proměnlivý víkend,.. Apríl až tento víkend.

Konec soutěže na dostřel,..

Anička, Hanka, Míša, Hanka, Lucka, Týna

Muži bez hlavních, útočných opor, které se kdesi poflakovaly, uhrály tentokráte s pěkně, ligově vyztuženým Vysokým n.J., pouhý bod. První set máme ve vlastních rukách, kazíme 4x po sobě servis – to rozhodlo o celém dalším vývoji zápasu. Čtvrtý set to samé, pro jistotu nepřihrajeme ani švestku. Jenda se oprávněně vztekal, protože se neměl jak dostat do útoku a těžké bodovky z S1 a S2 nám lítaly do pr… nebo pod nohy. Odpoledne jsme postavili kompletně mladý se Šáchyčem. Všichni docela dobře, pouze na Lukáše, toho bylo na prostředku ještě trochu moc. A to potom ty body „frčí“ => tyhle lekce od starých se nezapomínají,.. Doufám. Pochvala Kulemu, lítal po hřišti po mizerné přihrávce důstojně, v souladu se svojí přezdívkou. 
Bez Augstena na empajru, by to nemělo tu správnou atmosféru 😀 .

Na Apríla „vypráskáme“ Smržovku (anebo taky ne,..) – a je konec soutěže. Mladí dostali šanci se poprat o zahrání si kvalifikace do IINL. To jsme asi prošvihli, tak bude o jeden víkend volněji 😀 (Pro bezvědomé jedince – ani vteřinu jsme neměli jinou ambici, jako již několik let zpět.  Ještě je brzo,..). 

Ženy „A“ v nedělním derby splnily povinnost ve zbořené sestavě s liberem na bloku a nahrávačkou na „U“ – vynucená improvizace se na počtu chyb musela projevit. Ráno to starším ulehčily tím, že ze dvou možností v postavení, vybraly tu horší a změnily to až do třetího setu, tedy pozdě 🙂 . Start po „Bun Bo Nam Bo“, byl taky lehce vlažný,.. Bez možnosti vystřídání a motivace, to však ustály proti nadšeně hrajícím holkám z „B“ velmi dobře (zraněné Pája a Jana u zápisu). 

 

Related Images:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*