Po výborném začátku pouze bod,..

TJ Bižuterie Jablonec volejbal

TJ Praga : TJ Bižuterie 3:2(-19,-20,24,17,12) a 3:0 (23,17,21)

Po dlouhé době prakticky v plné sestavě kromě Havlise,.. Byli jsme si dobře vědomi důležitosti utkání a začali velmi dobře a Pragovku v prvních dvou setech prakticky k ničemu nepustili. Ve třetím setu za našeho vedení se do hry vložil vrchní sněhulák a bylo vymalováno. Historie se ptát nebude, ale v této sezóně je to již poněkolikáté,… Dvakrát jasně blokovaná nahrávka a následně červená karta za spravedlivé rozhořčení, znamenala obrat v setu. Čtvrtý set jsme nezvládli emoce a odevzdali jej. V brejku jsme vedli 9:3 !!!! Přesto pouze bod,..

Odpolední zápas jsme neustále tahali za kratší konec, i tak jsme dostali první set do koncovky, kterou jsme nezvládli. Druhý set je na interní debatu a případně pár facek – vše dle vlastního výběru a úhlu pohledu,.. :-D. Hodně prostřídaná sestava se poté snažila zvrátit utkání, bojovala, ale na  rozjetého soupeře – výborného na servisu – to už nestačilo.

Tuto sobotu máme doma sakra těžké Domažlice,.. konec stále není na dohled a tajenka pádu do bažiny je stále otevřená,..