Po 2 vítězstvích v 1. lize juniorek proti Hradci Králové postupujeme!

Bižu vs Hradec Králové, 1 liga juniorek
Bižu vs Hradec Králové, 1. liga juniorek

Dva vítězné zápasy 13. a 14. kola 1. ligy juniorek proti Slávii Hradec Králové na domácí palubovce znamenají postup do nástavbo postup do extraligy juniorek. První zápas TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou – Slavia Hradec Králové 3 – 0 ( 16, 12, 17) Za 64 minut jsme zvládli klíčový zápas, který definitvně potvrdil náš postup mezi nejlepší týmy 1. ligy juniorek, které budou bojovat v nástavbě od ledna o postup do kvalifikace o postup do extraligy juniorek. Improvizovaná sestava na smeči s Aničkou Prokůpkovou a na bloku se 14 letou Dominikou Šudovou zahrála výborně na sevisu a na útoku. Rozhodčí Ludvíček, 70 diváků. Sestava: Přibíková, Lipovská, Šudová, Havlíková, Prokůpková, Pechová, libero Kubáčková, bez střídání.

Ve druhém zápase jsme díky technické chybě soupeřek zvládli koncovku prvního setu, ve druhém setu se nám nedařilo na přihrávce a v útoku. Ve třetím setu jsme vedli 18 – 12, ale 2 zkaženými servisy jsme soupeřky vrátili do zápasu. Ve čtvrtém setu rozhodla koncoku kvalitním servisem Petra Pechová. Střídaly Ulvrová, Rupertová. Rozhodčí Ludvíček, 70 diváků. Příští víkend sehrajeme 2 zápasy v Červeném Kostelci v sobotu 10. prosince.