Na MT v Přerově jsme vybojovali 10. místo!

Zajíčková Anna, Mezinárodní turnaj v Přerově nám přinesl následující. Výsledky ve skupině : Skalica 2 – 0, Přerov 0 – 2, Zlín – 2 – 0. Postup mezi 12 nejlepších týmů turnaje. Zápas s Přerovem měl strhující úvod, ale od poloviny prvního setu jsme nestíhali… Druhý set jsme se rozsypali na přihrávce a soupeř nás vyškolil. Zápasy ve skupině 1 – 12. S VŠ Plzeň prohra 1 – 2, Frýdek – Místek 0 – 2, Senica 1 – 2 – škoda, vedli jsme v tie – breaku 10 – 8! KP Brno 2 – 0, Prostějov B 2 – 0 a zápas o 9. místo a porážka ve druhém zápase s Brnem na tomto turnaji 0 – 2! Pozitiva – postup mezi 12 nejlepších, zápasy s týmy ex juniorek, herní příležitost pro všechny hráčky! Příští týden nám začíná školní tréninkový proces a 15. září sehrajem turnaj v Hradci Králové! Zápasy KP I začínají 23. 9. ve Varnsdorfu!