Muži 1:1 s Loko ve staré, dobré Sokolovně

Sokolové Brodu

Vydřená odměna pana rozhodčího,..

Domácí tým Bižu doplněný o 3 mladé sokolíky (Vojta Přichystal, Aleš Přibík, Vojta Bien.  Pavel Dutka bez omluvy nedorazil,… 🙁 ) dopoledne 3:2 suše, odpoledne, když vedeš 19:10 a set prohraješ, jseš za dokonalého, volejbalového lempla. Třetí set byl lehce doplněn o kulturní vložku mezi starými, těžkými váhami. Sami sobě nepřítelem, jako za starých dobrých časů,..

Dokážu pochopit, že pro lehce nezkušeného nováčka na „empajru“ Míru Pokorného, to byl traumatizující zážitek, zejména ve čtvrtém setu, kdy nás ještě dorazil lehkými nepřesnostmi,.. Zkrátka pískat Jablonec, nebyla nikdy procházka rozkvetlou zahrádkou a Míra byl po skončení odpoledního brejku, zralý na áro. Dopadlo to dobře  😀

Tuto sobotu jedeme do Vysokého a to bude podobný příběh,.. Necháme to hodně opět na mladých (pokud teda přijdou,..).

Náhledový obrázek je do kroniky historie a jsou na něm dva hráči sobotního soupeře.