Není umění vyhrát, když se daří a s plnou sestavou,..

Sokolové Brodu

Ervěnice : Jablonec 3:0(15,15,20) a 0:3(-25,-27,-18)

K utkáním o volejbalové bytí, jsme odjeli v sestavě hodně rozbité, nekompletní, nicméně lepší to už do konce sezóny zřejmě nebude. Nikdy nepamatuji tolik zranění, nemocí a omluvenek, které jenom dokumentují naše současné rozpoložení. První utkání jsme v obrovské ervěnické hale, o balón šikovně nezavadili. Hra prakticky bez útoku nedávala žádné šance na zvrat,..  Po dopoledním představení byly naše  šance ve druhém zápase nulové, nejen u místních bookmakerů, ale tak trochu i v našich hlavách, což bylo

na hřišti viditelné od počátku druhého utkání, které jsme začali až téměř  15:40 PM.  Soupeř naštěstí kazil každý třetí servis a to nám dalo šanci se nadechnout. V koncovce se konečně chytil Havlis na bloku, Jiřina něco složil, Kule dobře přihrál a set jsme uválčili. Ve druhém setu jsme prohrávali 21:14. To, že je možné ve volejbale vše, se potvrdilo. Ervěnice nám daly šanci, sice sakra malou, ale pánbůh už se na to trápení asi nemohl koukat a nechal nás odpolední zápas vyhrát 3:0 s neuvěřitelnou koncovkou druhého setu.

Sestava odpoledne: Burian (Pražák), Novotný, Havel, Procházka, Střižík, Dupač – libero Kukla. Dopoledne střídal Rückensteiner, Pražák. Do hry nezasáhl Tomáš Kysel.

• Rozhodčí všechny sporné míče dali domácím, ale to nás nemohlo nijak překvapit,..
  • Tuto sobotu další utkání pravdy s Plzní o velmi potřebné body,..