Když jenom snaha nestačí,..

Modřany : Bižuterie 3:1 a 3:1

Tuto sobotu jsme odjeli na palubovku Modřan v dosti rozbité sestavě a věděli jsme velmi dobře, že to nebude vůbec jednoduché. Začali jsme první utkání velmi dobře, první set jsme vyhráli. Další dva sety jsme už bohužel nedokázali potvrdit. Rozhodujícím byl dopolední třetí set, ve kterém jsme nedokázali uhájit vedení 19:14. To by se stát nemělo,.. Bohužel nás v klíčových fázích utkání zradil příjem – nutno říci, že po poměrně těžkém servisu a Lukáš v koncovce nevolil zcela dobře, ale neměl to zase až tak jednoduché. Ve čtvrtém setu našim oporám došlo a bylo vymalováno. Na odpolední utkání chyběl již Jarda Barek, což naše odpolední šance ještě snížilo. Přesto jsme se pokusili volejbalového pánaboha zlomit,  když jsme ve druhém setu provedli v sestavě „harakiri“ a dali Havlise na blok. Změna zafungovala a druhý set jsme urvali. Bohužel, ve třetím setu nás začaly ničit soupeřův drzý servis a vlastní neschopnost důrazně útočit na bod. Za stavu 18:13 pro domácí, šance – byť minimální ještě žila, ale vzali to do ruky sudí a bylo vymalováno. Super útok Jiřiny z trojky o ruce ven, zcela nepochopitelným rozhodnutím „vytáhli“ do autu. Křivda je křivda, takže následovala červená kartička za velmi mírná slova „to si děláte prdel“ :-). Po „křivdě na druhou“, následoval kopanec do balónu směrem na strop (asi jsem to měl natočit jiným směrem :-)). Takže vyloučení do konce setu,… Ve čtvrtém setu, naše dobité torzo již nenašlo sílu na zvrat. Po ukončení utkání ještě pomezní spisovatelka půl hodiny smolila úsměvné věty (podotýkám, že s mnohými nepřesnostmi,..), zřejmě aby ulevila svému černému svědomí. No, tak já si zase počkám na verdikt předsedy volejbalového kladiva pana Škody, předsedy to komise pro věšení lumpů,.. 😀 Ale, zřejmě mám pauzu 😀 A největší „joke“ na závěr: netušil jsem, že vyloučená figura nemůže hodnotit rozhodčí a to jsem jim tedy do zápisu suše „vpálil“. Paradoxně lepší, než jim dal domácí trenér,.. 🙂 (4, 5). I přes všechna pohnutí mysli, jsme objektivní kucíí s trochu vyšším adrenalinem, kteří i tak věděli, že jim to rozhodčí neprohráli :-).

Zkrátka máme před sebou těžký konec soutěže a „Nadějné vyhlídky“, jsou trochu méně nadějné 😀 Zážitek nemusí být za každou cenu pozitivní, hlavně že je silný.