Kadeti s cenným skalpem České Lípy

V neděli 6.11. jsme s kadety po ránu vyjeli do České Lípy abychom se utkali se všemi soupeři, které nyní prezentují KP Libereckého kraje (Slavia, Hradiště , Lípa). Proti loňskému roku je soutěž chudší o Duklu, která již tuto kategorii letos nepostavila. V prvním zápase jsem velmi notně potrápili Slávii a zejména ve druhém setu, to bylo hodně vyrovnané. Následný zápas s Hradištěm byl ve znamení blackoutu na přihrávce a pinku. 

Tak trochu jsme na sebe v pauze zařvali, což bylo nezbytné. Tedy pro upřesnění, řev to byl  poněkud jednosměrný,… V posledním zápase, jsme nepustili Lípu, která nás trochu podcenila, v prvním setu přes deset bodů. Výborný servis, blok a fungovala uhrávání těžkých bodovek z pole. Lípa vrátila do hry to nejlepší co má, ale nestačilo to ani v setu druhém, kde se v koncovce zcela nesmyslně v této soutěži projevil domácí sudí 😀 . Vyhraný tie-break byl v koncovce o to lepší. Je nejvyšší čas, dát si do hlavy touhu po vítězství, drzost a týmové pojetí. Bez toho nefunguje nic,..

Pro Fandu i Artura to byl trochu drsnější start,… Přeci jenom jako  ročníky 2009 občas byli lehce vyvalení,.. 😀 . O to déle si to budou pamatovat,..

Závěrečná prosluněná palačinka nahoře na Proseči byla výborná,… V Lípě celý den samozřejmě mlha jako v Londýně u Temže,..

 

 

Related Images:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*