Juniroky dvakrát vítězně v Pardubicích,..

Juniorky TJ Bižuterie

V zápasech 9. a 10. kola jsme se utkali v sobotu dne 1. listopadu na palubovce soupeřek s týmem Sokola Pardubice. Tradiční přesun vlakem vyšperkovaný výlukou mezi HK a Pcemi a dalšími drobnostmi. Přesto jsme vše zvládli, včetně nalezení nové závodní tělocvičny na Dašické, kde sídlí jak klasické gymnázium tak Sportovní gymnázium Pardubice.
Výsledky: Sokol Pardubice – TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1 – 3 a 1 – 3

První zápas jsme v prvním setu násobili chyby na servisu, přihrávce i v útoku. Od druhého setu jsme už podali zlepšený výkon a přes zápletku ve čtvrtém setu jsme zaslouženě vyhráli.
Sestava: Zajíčková, Pechová, Adamcová, Rupertová Anna, Rupertová Amálka, Šturmová, libero Havlíková, střídala Košatová a Majorová

Ve druhém zápase jsme nastoupili v pozměněné sestavě a zvládli bez problémů první set. Ve druhém a třetím setu se do hry ve skleníkové tělocvičně zapojil faktor sluníčko a hráčky v některých situacích spíše intuitivně smečovaly míč, který “ mizel“ Ve druhém setu to odnesla na nahrávce Terka Majorová a set jsme zbytečně prohráli. Ve třetím setu jsme si za stavu 11 – 11 pomohli střídáním a dvojice Zajíčková, Pechová za Majorovou a Košatovou přinesla potřebný náskok a vedení 2 – 1. Ve čtvrtém setu už soupeřky rezignovaly na boj alespoň o bod.
Sestava: Majorová, Rupertová Amálka, Adamcová, Rupertová Anna, Košatová, Šturmová, libero Havlíková, střídaly Zajíčková, Pechová, Hefferová, Kozáková.

V tabulce máme na třetím postupovém místě po 10 zápasech 21 bodů a ztrácíme 1 bod na Nové Veselí. 28 bodů má tým Slavie Hradec Králové. Na čtvrtý Turnov máme náskok 12 bodů! Příští týden sehrajeme v neděli 9. listopadu 2 zápasy na palubovce Hradce Králové a pokud chceme myslet na lepší pozici v tabulce musíme se připravit na 2 těžká utkání v boji o 6 bodů!