Jsou dva body z posledních 4 kol málo ? Ano,..

Vítězná, odpolední sestava z utkání se Žižkovem

Předminulý týden se tým žen ve II. NL utkal s soupeřem z čela tabulky, Červeným Kostelcem.  V prvním zápase se domácí tým vůbec nedostal do tempa a v hlavách jsme zápas odevzdali příliš snadno. V odpoledním utkání se strhla volejbalová bitva, ve které jsme nedokázali proměnit několik match-pointů ve čtvrtém setu. Tie-break jsme se zkušenějším soupeřem prohráli. Důvod ? Nedokázali jsme reagovat na ulívku do debla. Odpolední prohra nebolela, ta ranní ano.

V sobotu 15.2. jsme potkali papírově o hodně slabšího souepře ze Svitav. Ve snaze udělat maximu pro bodový zisk, jsme odjeli už v pátek v lehce nabořené sestavě,  s vlastními hráčkami bez hostujících juniorek Dukly. Chřipky se trochu podepsali i na nás, ale děvčata byla připravena bojovat. Nicméně po hodině dopoledního zápasu jsme prohrávali 2:0. Další dva sety jsme se vrátili do hry a tie-break celou dobu vedli. Kvalitní servis soupeře a dvě nevynucené chyby na útoku znamenaly zklamání z jednoho bodu.

V odpoledním zápase nám sebral vyhraný první set domácí rozhodčí, který byl sám a dokonale situace využil, simply darebák, zkušený 🙂 . Ve druhém setu jsme to soupeři vrátili i s úroky. Bohužel nám zdravé naštvání nevydrželo do dalších setů. Holky makaly, dřely, ale přes limity, které jsme v sobotu měli, jsme se nedostali. Nadšeně bojující soupeř nás ve čtvrtém setu přetlačil a bylo vymalováno.

Volejbal je mrcha kulatá a místo útoku na třetí příčku, jsme rádi za čtvrtou pozici v tabulce.

Tuto sobotu jedem do České Třebové – držte nám pace. Bojujem o placku dál. Potom hrajeme již vše doma !

Velké poděkování všem děvčatům, zejména těm, které nebyly zcela fit a také dvou vlakovým cestovatelkám, které vyrazily na utkání ve čtyři ráno vláčkem !!! To také nepřidá 😀 .