Jeden bod ze soboty je málo,..

A tým 2015

TJ Bižuterie : Netolice 1892 0:3 a 2:3

Ano, je to tak – jeden bod je málo, ale pokud se někdo byl podívat na sport, nebylo to vůbec tak špatné. V dopoledním utkání jsme hledali správnou sestavu a povedlo se to asi až ve třetím setu. Přesto jsme v každém setu jasně vedli, ale koncovka je letos pro nás zakletá. Tu je potřeba odehrát ze zkušenostmi a ty nám buď odešly anebo se ještě nedostavily. Ve třetím setu, kdy jsem konečně soupeře začali jasně přehrávat, se zranil Dan Matoška a nepodařilo se nám střídáním najít adekvátní náhradu. Dopolední utkání tak bylo pro soupeře až moc lehké. Bohužel vše má jednu společnou základnu – špatný příjem a slabý servis – na těchto činnostech  letos hoříme. V obraně na síti i v útoku máme parametry v pořádku.

Odpolední utkání se dostavil hodně potřebný Jarda Kubeš a zásadně jsme zlepšili příjem, bez kterého se prostě volejbal dát nedá. Dvě a půl hodiny volejbalové dřinny bez patřičného efektu, příliš nepotěší. Tie-break jsme vedli 10:5. K tomu ho vítězně dohrát chybělo málo: alespoň jednou přihrát plachtu soupeřova blokaře, … V tie-breaku když dostaneš sedm přímých bodů, nemůžeš vyhrát, kdyby jsi se přerazil. Přesto jsem dle zápisu v tomto utkání uhráli více bodů,…. bohužel ne těch do tabulky,… 🙂

1. zápas: Prokoph, Chum, Matoška, Pražák, Střižík, Delgado, libero Horčička, střídali Stelzig, Havel,
  2. zápas: Prokoph, Kubeš, Havel, Delgado, Střižík, Chum, libero Horčička, střídali: Stelzig, Kukla
  • Tuto sobotu hrajeme proti Kadetům na Dukle a nehrají vůbec špatně,.. navíc Mikasama,..
  • Poděkování divákům, kterých nebylo v sobotu i díky juniorkám málo,..
  • Tabulka se dále jasně profiluje a naše úkoly jsou jednoduché a jasné – > každý bod je dobrý,…
1. VK Slovan Chabařovice 13 7 3 0 3 31:20 1162:1099 27
2. VK PRASYL Mladá Boleslav 12 7 1 2 2 29:17 1045:988 25
3. Volejbal Modřany 13 6 3 0 4 30:21 1179:1132 24
4. TJ Netolice 1892 13 7 1 1 4 29:22 1186:1129 24
5. VK Jirkov – Ervěnice 12 5 3 0 4 28:21 1119:1063 21
6. USK Slavia Plzeň 12 6 1 0 5 25:20 1029:1012 20
7. VK Karlovarsko B 12 5 0 3 4 25:24 1066:1083 18
8. TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 12 3 1 3 5 20:27 1009:1022 14