Jeden bod a tři sety !

Oldan Enuar Aguilarr Delgado

Soutěže našeho juniorského týmu pokračují rychlým tempem a tak v sobotu jsme sehráli další dva zápasy KP I žen proti týmu Lokomotivy Liberec B. Porážky 0 – 3 a 2 – 3. Výkon v prvním zápase už na nahrávce s Adélou Blechovou, přestup z TU Liberec, měl celou řadu individuálních a týmových limitů. Ve druhém zápase jsme zahráli důrazně ve dvou prvních setech. Za stavu 6 – 4 pro náš tým ve třetím setu jsme na vše dobré opět rychle zapomněli. Škoda, soupeř neby ve druhém zápase k nepřekonání. V neděli výjezd do Českých Budějovic na zápasy extraligy juniorek proti týmu Madety. V prvním zápase jsme po dvou špatných setech zaskočily soupeřky na začátku třetího setu a postupně vedly až do koncovky 23 – 20. Přesto to nestačilo. Ve druhém zápasu jsme v prvním setu pokračovali ve zlepšeném výkonu a zaslouženě první dějství vyhráli. Ve druhém a třetím setu návrat ke špatnému výkonu a přes zlepšený výkon ve čtvrtém setu jsme další set už neuhráli. Příští týden hrajeme v neděli na Žižkově a ověříme si, jaká je aktuální výkonnost obou týmů.Poděkování Páje, Káje a Bleše za spolehlivost při hraní zápasů KP I a hráčkám extraligy juniorek přeji nejen vítězný set v soutěži. Naši muži v sobotu sehráli 2 zápasy II. národní ligy a dle informací Vládi Zajíčka dorazí i Oldan! V sobotních a nedělních utkáních dostaly herní příležitost všechny hráčky: nahrávačky Adéla Blechová a Míša Přibíková, smečařky Pája Tomisová, Sára Košatová, Petra Pechová, Amálie Rupertová, na bloku se střídaly Kája Jurková, Anna Zajíčková, Kája Adamcová, Marta Hnízdová, na liberu Kristýna Havlíková, na diagonále Anna Rupertová.Poděkování Ivetě za zajištění sobotních zápasů KP I a také Vláďovi Zajíčkovi za výjezd a pomoc při zápasech v Českých Budějovicích.