Jak to odpoledne viděl Pižla,….

Už během pauzy mezi zápasy se ukázalo, že naskočit do rozjetýho vlaku je úkol nelehký, leč zvládnutelný, a to obzvlášť v situaci, kdy se kolektiv rozhodnul tmelit formou vyrovnání ranních motivačních sázek.

Obavy, které mohl nabýt bedlivý pozorovatel u některých borců během rozcvičení, naštěstí vzaly za své během úvodních výměn.

Soupeř se už od počátku zápasu trápil hlavně tím, že starým harcovníkům unaveným dlouhým ranním kláním neměl kdo pomoct z lavičky. To taky nakonec bohužel rozhodlo po vcelku pohodovém prvním setu a vyrovnaném průběhu druhého za stavu 21:18 – při nezaviněném zranění univerzála Pragovky neměl kdo zaskočit a Bondy s Ludvajzem byli přes oboustranné výzvy k přimhouření očí nekompromisní – zápas se bohužel nedohrál.

Necelé dva sety nemá skoro smysl hodnotit, ale pro hnidopichy – slušně Ruky a oba smečaři, ve druhým setu bohužel nikdo servis nezkazil, tak se holt pilo bez prohraných rund, jen tak pro radost.

Jablonec : Praga nedohráno za stavu 25:16, 21:18 pro soupeřovo zranění

Sestava: Ruckensteiner, Havel, Barek, Kubeš, Šácha, Střižík – libero Horčička

Pozorný trenér: Burian

Pozápasové posezení bylo kratší než obvykle, protože máme rozum – pila se kořalka, abychom nemuseli čekat na ožralost do půlnoci a už v půl devátý jsme mohli s obvyklou studnicí mouder k rodinám.