It´s time to win,..

Nenaplněné ambice

Bižuterie Jablonec U22

Junioři v kategorii U22 (větší polovina U16) ve třetí adventní neděli vyrazili na turnaj 5 družstev, s pauzou Slávie Liberec v tomto termínu. Předchozí dva roky jsme s věkově týmem kadetů & žáků, moc šanci neměli a bylo to především o morálce. V letošním roce soutěž není vůbec jednoduchá, ale už není čas na kecy a dětské hrátky, pokud se máme  k nějakému cíli, kterým by druhá liga měla do pár let být, dohrabat.

V prvním utkání proti domácím Zákupům, jsem uvažoval o zahození kecek do kanálu, protože větší peklo jsem už dlouho neviděl. Vyhraný tie-break na tomto faktu nic nemění. Další dva suverénní zápasy 2:0 proti Novému Boru a Hradišti, dali trochu zapomenout na „losers performance“ v prvním zápase. Zejména proti Hradišti, kluci předvedli, to co bychom měli hrát jako standard. 

Poslední zápas proti České Lípě, byl sice vyrovnaný, ale oba  sety jsme prdli. Vynucená hodinová pauza, kterou mladí využili místo k odpočinku k blbinám, se na nás podepsala a začátek 5:0, není z kategorie vysněných přání. Prohraná koncovka 25:23, vlastní blbostí,.. Ve druhém setu jsme začali lépe, nicméně konec jsme zahořeli a rozhodčí taky spěchal domů. Jak Vojtu jindy chválím, za toto utkání bych ho nejraději roztrhnul,.. Ale detaily si necháme pro sebe, někdy to ego ukočírovat je těžký (na obou stranách).  😀 8 bodů, druhé místo, špatně. Jeli jsme vyhrát,… 🙂 . Byl to i přes prdu nejlepší zápas turnaje,..

Ale asi jsem to trochu přecenil a neznám mapu, protože když se ti vyskytne na place maník, který po vlastním servisu je jít schopen blokovat na síť do „2“, tak asi něco není v pořádku 😀 .  Takže nás čeká ještě do Silvestra mentální trénink a pokusit se hlavu použít i jako nástroj přemýšlení, ne jenom jako tooling na čepici.

7. ledna do Hradiště na jejich zkrácená hřiště, není pro tuto kategorii již příliš dobrá volba. 

Related Images:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*